DYG Yapı, modernleşen şehirlerin silüetine, inovatif ve konforlu detaylar ekleyerek çok özel projelere imza atıyor. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye uygun;  göz alıcı mimarisi ve doğa dostu yaşam alanlarıyla şehirde fark yaratıyor. Her projeye yeni bir heyecan ve tutku ile başlayan DYG Yapı, müşterilerine ‘en iyisini’ sunma prensibiyle kaliteden asla ödün vermiyor.

Sektörün değerleri ve dinamikleri doğrultusunda kaliteli, güvenilir ve yenilikçi tasarımlar inşa ederek sektörün gelişiminde öncü ve belirleyici olarak hareket ediyoruz.

Kaliteli hizmet ve kaliteli ürün odaklı çalışan DYG Yapı, aynı zamanda çevreye olan sorumluluklarını da yerine getiriyor ve değerlere sahip çıkıyor. Müşterilerinin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda lüks ve konforlu çözümler sunan DYG Yapı’nın en temel prensibi müşteri memnuniyetidir.

DYG Yapı kurucusu Ozan Nazım Eser, 1986 Artvin doğumludur. 18 yaşında ilk şirketini kuran yatırımcı ve müteahhit Eser, genç yaşta kazandığı tecrübelerini ve yenilikçi bakış açısını projelerine yansıtıyor. Zamanın büyük bir bölümünü şantiyelerde geçirerek bizzat projelerinin başında durmayı tercih eden Eser, Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde yaşıyor. Bulunduğu ilde hem başarılı işleriyle hem de sosyal sorumluluk faaliyetleriyle değer katarak kendinden söz ettiren Ozan Nazım Eser’in farklı illerde de proje çalışmaları bulunuyor.

  • GÜVEN

  • KALİTE

  • KONFOR

  • ESTETİK

  • SOSYAL

  • DOĞA DOSTU

  • MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

DYG Yapı; genç, dinamik ve yenilikçi ekibi, müşteri odaklı, kaliteden taviz vermeyen işletme anlayışı ile sektörde fark yaratan projeleri tek tek hayata geçiriyor.

Metropolitan proje serisi, titizlikle seçilen konumlarda, modern çizgileri, kaliteli malzeme ve işçilikle buluşturuyor.

Projelerin tasarım sürecinde, global mimari akımlar, modern yapı teknolojileri, sürekli gelişen şehir yaşamı ve insanların beklentileri göz önüne alınmaktadır.